משלוח חינם בקניה מעל 149 ₪

 

 משלוח חינם בקניה מעל 149 ₪

זמני אספקה כ- 7 ימי עסקים

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

 

קרטרס (Carter’s):

הינו מותג אמריקאי פופולארי של בגדי ילדים. אנו מציעים מגוון רחב של בגדים, מתנות ואביזרים חמודים ואיכותיים במחירים משתלמים, ולכן דורות שלמים סומכים עלינו.

אושקוש ב'גוש (OshKosh B’gosh)
הוא מן המותגים המוכרים ביותר בעולם של בגדי ילדים. הסגנון הייחודי שלנו המזוהה עם המותג מבוסס על בד ג'ינס, צבעים אופטימיים ותשומת לב יצירתית לפרטים.
מקורות ההשראה של בגדי הילדים שלנו קורצים לשורשי המותג האהובים והמפוארים, אך פונים קדימה אל עבר העתיד, תוך שמירה על איזון מושלם בין איכות, מחיר משתלם, אופנה וסגנון מותאם לילדים.

Carter’s ערכי מותג:

אנו מאמינים שהילדות היא חגיגה בלתי פוסקת ולכן אנו יוצרים את ההדפסים הצבעוניים והדמויות החמודות בעיצובים שלנו בהשראת השמחה והאהבה שהילדים מביאים לחיינו.
אנו מציעים עיצובים מלאי מחשבה, חומרים וגזרות איכותיות ואפשרויות רכישה נוחות עבור תינוקות, ילדים ומשפחות , כך שיוכלו ליהנות מתקופת הילדות.אנו דואגים לפרטים הקטנים כדי שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת: ליהנות עם ילדיכם מהחיבוקים, הצחקוקים והפטפוטים שמאירים את חיינו.

OshKosh ערכי מותג:

אחרי 117 שנים החלטנו שייתכן שלעולם לא נתבגר. אין לנו בעיה לגדול אבל אנחנו לא רוצים לשכוח מאיפה באנו . לכן אנחנו נשארים נאמנים לתוכנית המקורית שלנו : ליצור מוצרים מעולים, לשים את הלקוח במרכז ולספק ערך אמיתי מידי יום ביומו.
בשנת 2005, המותג אושקוש ב'גוש הצטרף למשפחת המותגים של קרטר'ס. יחד, אושקוש ב'גוש וקרטרס הם שניים מהמותגים הוותיקים, הגדולים והמוכרים ביותר בעולם לבגדי תינוקות וילדים. זו היסטוריה מכובדת הכוללת משפחות עם קשרים קרובים, מערכות יחסים ממושכות עם הלקוחות וסיפורים על איכות נצחית. אושקוש ב'גוש רכשה במהלך שנות קיומה את אמונם של דורות שלמים, ואנו מתכוונים להתמיד בכך.

Skip Hop ערכי מותג:

Skip Hop הוא מותג לייף סטייל עולמי המחויב להפוך את ההורות לקלה ומהנה ככל האפשר. עם פילוסופיית ליבה של "חובה לעשות טוב יותר", סקיפ הופ חושב מחדש, ממריץ מחדש ומהנדס מחדש
מוצרים חיוניים - הכל מתיקי החתלה ועד כלי האכלה ועד צעצועי רחצה - כדי להעניק להורים,תינוקות ופעוטות עיצוב חכם ופונקציונליות אמתית.
סקיפ הופ הצטרף למשפחתו של קרטר'ס ב-2017.
אנחנו מאמינים שעם סקיפ הופ התינוקות שלנו יוכלו לגדול חכם.

לקוחות רשומים לאתר