חגי נובמבר- ייתכנו עיכובים בזמני אספקה

 

  המשלוח חינם בקניה מעל 119 ₪

  במבצעי נובמבר יתכנו עיכובים בזמני האספקה

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

קרטרס (Carter’s):

הינו מותג אמריקאי פופולארי של בגדי ילדים. אנו מציעים מגוון רחב של בגדים, מתנות ואביזרים חמודים ואיכותיים במחירים משתלמים, ולכן דורות שלמים סומכים עלינו.

אושקוש ב'גוש (OshKosh B’gosh)
הוא מן המותגים המוכרים ביותר בעולם של בגדי ילדים. הסגנון הייחודי שלנו המזוהה עם המותג מבוסס על בד ג'ינס, צבעים אופטימיים ותשומת לב יצירתית לפרטים.
מקורות ההשראה של בגדי הילדים שלנו קורצים לשורשי המותג האהובים והמפוארים, אך פונים קדימה אל עבר העתיד, תוך שמירה על איזון מושלם בין איכות, מחיר משתלם, אופנה וסגנון מותאם לילדים.

Carter’s ערכי מותג:

אנו מאמינים שהילדות היא חגיגה בלתי פוסקת ולכן אנו יוצרים את ההדפסים הצבעוניים והדמויות החמודות בעיצובים שלנו בהשראת השמחה והאהבה שהילדים מביאים לחיינו.
אנו מציעים עיצובים מלאי מחשבה, חומרים וגזרות איכותיות ואפשרויות רכישה נוחות עבור תינוקות, ילדים ומשפחות , כך שיוכלו ליהנות מתקופת הילדות.אנו דואגים לפרטים הקטנים כדי שתוכלו להתמקד במה שחשוב באמת: ליהנות עם ילדיכם מהחיבוקים, הצחקוקים והפטפוטים שמאירים את חיינו.

OshKosh ערכי מותג:

אחרי 117 שנים החלטנו שייתכן שלעולם לא נתבגר. אין לנו בעיה לגדול אבל אנחנו לא רוצים לשכוח מאיפה באנו . לכן אנחנו נשארים נאמנים לתוכנית המקורית שלנו : ליצור מוצרים מעולים, לשים את הלקוח במרכז ולספק ערך אמיתי מידי יום ביומו.
בשנת 2005, המותג אושקוש ב'גוש הצטרף למשפחת המותגים של קרטר'ס. יחד, אושקוש ב'גוש וקרטרס הם שניים מהמותגים הוותיקים, הגדולים והמוכרים ביותר בעולם לבגדי תינוקות וילדים. זו היסטוריה מכובדת הכוללת משפחות עם קשרים קרובים, מערכות יחסים ממושכות עם הלקוחות וסיפורים על איכות נצחית. אושקוש ב'גוש רכשה במהלך שנות קיומה את אמונם של דורות שלמים, ואנו מתכוונים להתמיד בכך.

 
לקוחות רשומים לאתר

לקוחות חדשים

פעם ראשונה באתר? כדאי לכם להירשם

כלקוחות רשומים תוכלו להזמין מוצרים בזריזות ובקלות, לשמור מוצרים שאהבתם, לעקוב אחר ההזמנות שלכם ועוד . על מנת להינות מההטבות היחודיות לחברי מועדון יש להצטרף לחבר מועדון בסל או להזדהות כמועדון בתהליך ההרשמה

ההצטרפות למועדון מתבצעת בתהליך הקניה 

צור חשבון