קולקציית סתיו-חורף עכשיו באתר!

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

קרטרס (Carter’s):

הינו מותג בגדי התינוקות הנמכר ביותר באמריקה, כבחירה המועדפת על משפחות ברחבי העולם.
אנו מציעים איכות ומחירים אטרקטיביים במגוון רחב של בגדי תינוקות, מתנות לידה ואביזרים מתוקים ואיכותיים.

אושקוש ב'גוש (OshKosh B’gosh)
הוא מן המותגים המוכרים ביותר בעולם של בגדי ילדים. סימני ההיכר שלנו הם בד דנים (ג'ינס), צבעוניות אופטימית, ותושמת לב אמנותית לפרטי פרטים.
מקורות ההשראה של בגדי הילדים שלנו קורצים לשורשי המותג האהובים והמפוארים, אך נעים קדימה אל עבר העתיד, ויוצרים עבורכם איזון מושלם בין איכות, ערך, אופנה וסגנון שילדים אוהבים.

Carter’s ערכי מותג:

אנו מאמינים שהילדות היא חגיגה בלתי פוסקת ולכן ההדפסים הצבעוניים והדמויות המתוקות בעיצובים שלנו הם בהשראת שמחת החיים ואהבה שהילדים מביאים לחיינו.
אנו חוגגים את הילדות על ידי תמיכה בתינוקות, ילדים ומשפחות עם עיצובים מלאי-מחשבה, איכות ללא פשרות ואפשרויות רכישה נוחות. אנו נדאג לכל הפרטים הקטנים על מנת שאתם תוכלו להתמקד במה שחשוב באמת: הנאה מרובה עם ילדיכם – להינות מכל החיבוקים הקטנים, ההתכרבלויות והצחקוקים, הם אלו שמאירים את חיינו.

OshKosh ערכי מותג:

אחרי 117 שנים הבנו שלעולם לא נתבגר, אין לנו בעיה להזדקן, אבל אנחנו רוצים לזכור מאיפה התחלנו . אנחנו נשארים נאמנים לשורשים שלנו : יוצרים מוצרים מעולים, שמים את הלקוח במרכז ומספקים ערך אמיתי מידי יום.
בשנת 2005, המותג אושקוש ב'גוש הצטרף למשפחת קרטר'ס. יחדיו, אושקוש ב'גוש וקרטרס הם שניים מהמותגים הותיקים, הגדולים והמוכרים ביותר בעולם לבגדי תינוקות וילדים.יש לנו היסטוריה ענפה –חיבור עם משפחות, מערכות יחסים ממשוכות עם לקוחות ואיכות נצחית. אושקוש ב'גוש רכשה במהלך שנות קיומה את אמונם של דורות שלמים של משפחות, ואנו נמשיך בדרך זו.

 
לקוחות רשומים לאתר

לקוחות חדשים

פעם ראשונה באתר? כדאי לכם להירשם
כלקוחות רשומים תוכלו להזמין מוצרים בזריזות ובקלות, לשמור מוצרים שאהבתם, לעקוב אחר ההזמנות שלכם ועוד פינוקים שרק לקוחות רשומים מקבלים. על מנת להינות מההטבות היחודיות לחברי מועדון יש להצטרף לחבר מועדון בסל או להזדהות כמועדון בתהליך ההרשמה

צור חשבון