משלוח חינם בקניה מעל 119 ₪

 

 משלוח חינם בקניה מעל 119 ₪

זמני אספקה כ- 7 ימי עסקים

חמישה דברים שחובה בכל מארז לידה

לא ניתן לצפות מתי אישה עומדת ללדת. וכאשר היא יולדת, בטח שאי אפשר לשאול אותה מה היא צריכה או רוצה בתור מתנה ללידה.
החלטנו להקל לכם על החיים ולקבץ עבורכם את רשימת המוצרים שכל יולדת צריכה, ואתם יכולים לבחור מה תרצו להכניס למארז מתנה ליולדת הטרייה:


 

1. ביגוד:

כל אמא טרייה זקוקה לאין סוף בגדי תינוקות. זוהי עובדה ידועה. הסיבה: אפשר בקלות להגיע ל4 החלפות בגדים לפני 12 בצהריים. תינוקות, עם כמה שהם מתוקים, הם מכונות יצור לכלוך בלתי נגמר. עד שהאמא הטרייה מצליחה להבין איך עובד הסדר יום החדש, ומתרגלת לחיי שגרה חדשים, אפשר להקל על הלחץ של הכביסות והצורך בביגוד נקי בכך שתעזרו לספק מתנה ליולדת המורכבת מפריטי לבוש בסיסיים כמו גופיות ומכנסיים, שתמיד יש צורך בעוד מהם.

2. צעצועים:

אם זה נשכן לתלייה על העגלה או אוניברסיטה לרצפה, חשוב שיהיו לתינוקות צעצועי התפתחות שונים ומגוונים, המתאימים לשלב התפתחותם. חשבו קדימה- כולם קונים מתנה ליולדת לתקופה הראשונה אחרי הלידה. תגדילו ראש ותכניסו למארזי לידה צעצועים גם להמשך הדרך.

3. שמיכות/ מגבות:

עוד אחד מהפריטים ללא הגבלה- תמיד צריך עוד מגבות לאמבטיה, או עוד שמיכה לעגלה, כי אין תמיד זמן לעשות את הכביסה- בטח שלא בתור אמא טרייה. ואין דבר יותר מתוק מתינוק נקי ומחייך כאשר הוא עטוף בדמות האהובה עליו!

4. מוצר מפנק לאישה היולדת:

נכון שהעיקר פה הוא התינוק- אבל לא לשכוח את האמא שעשתה את כל העבודה הקשה! יש מגוון דרכים שניתן לפנק אישה במתנה ליולדת, תנסו להיות יצירתיים. אם זה נעלי בית מחממים לקראת החורף, קרם מפנק לגוף, או שובר מתנה ליולדת ליום ספא, הכל מתקבל בברכה, העיקר שלא תשכחו ממנה.

5. גיפט קארד: לפעמים לא צריך לשבור את הראש, ולאפשר להורים הטריים לבחור לבד מה הם צריכים מתנה ללידה. ככה הם מקבלים את מה שהם באמת צריכים ואתם לא הייתם צריכים להתאמץ יותר מקליק פשוט במחשב! יותר טוב מזה?

בסופו של דבר, לא חשוב מה תביאו ליולדת, העיקר ההרגשה שתתנו לה. תרימי לה טלפון ותספקי לה את הצורך בשיחת מבוגרים, כשכל היום היא עסוקה בלהוציא הבהרות לא ברורות מהפה. תציעי לבשל לה ארוחת ערב, תקפצי אליה לעזור בשטיפת כלים, בכביסות, או אפילו להציע להחזיק את התינוק החדש לחצי שעה על מנת שתוכל להתקלח ולחזור להרגיש כמו בן אדם. כל דבר שתציעו לעזור לשגרה החדשה נחשב בענק כמתנה מקורית ליולדת הטרייה.

לקוחות רשומים לאתר